آموزش تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ سونی

  • -
آموزش تعمیرات لپ تاپ سونی

آموزش تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ سونی

تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ سونی ( آموزش تعمیرات )

امروه استفاده از کامپیوترها امری مهم و  ضروری است که همه ما به آن ها نیاز داریم و می توان گفت که درصد بسیار زیادی از کارهای خود را با استفاده از کامپیوترها انجام می دهیم.از زمانی که کامپیوترها ساخته شدند به واقعه زندگی بشر تغییرات زیادی کرد و همه چیز متحول شد و می توان گفت پیشرفت های بزرگی که اتفاق افتاد از زمانی بود که کامپیوترها وارد زندگی انسان شدند. در ابتدا کامپیوتر ها به شکل کامپیوترهای pc که امروز از آن ها استفاده میکنیم بودند و خب خود pc های امروزی با گذشته ی خود از نظر پیشرفته بودن قابل مقایسه هم نیست ولی رفته رفته نیاز به وجود کامپیوتر در هرجایی مانند دانشگاه ها – مراکز تحقیقاتی کوچک و بزرگ و تا حتی پروژه های دانشجویی بیشتر احساس شد و  در این راستا شرکت های تولید کننده ی کامپیوتر  تصمیم گرفتند تا کامپیوترهایی قابل حمل و سبک ولی قدرتمند طراحی کنند. این شد که کامپیوترهایی به نام لپ تاپ طراحی و وارد بازار شدند و تایرخچه ی پیشرفت لپ تاپ نیز طولانی است که خارج از حوصله ی تعریف این مقاله می باشد و فقط باید بدانید که لپ تاپ های امروزی بسیار توانمند با قدرتهای بالا سخت افزاری و نرم افزاری می باشند.

جدای از این که برند لپ تاپ و  یا مدل آن چیست این دستگاه دچار خرابی هایی می شوند که مانع از کارکرد اصولی شده و در خیلی از اوقات مشکلات فنی عملا لپ تاپ را بی استفاده می کند و تنها راه استفاده از لپ تاپ تعمیرات و احیای مجدد سیستم است. مشکلاتی برای لپ تاپ و  حتی کامپیوترهای pc پیش می آید معمولا ر یک محدوده هستند هرچند که خرابی کامپیوترها به دلیل پیچیدگی خود سیسیتم به حد است که نمی توان دقیقا عامل خرابی یک کامپیوتر را برای دیگری هم مصدق دانست و شاید در ظاهر بسیار شبیه باشند ولی دلیل می توان کاملا متفاوت باشد .

به عنوان مثال شما دولپ تاپ در اختیار دارید که دچار خاموشی شده است.دلیل خاموشی یکی می تواند خرابی و سا سوختن مادربرد آن باشد و دیگری می توان مشکل خرابی باطری داشته باشد.بنابراین هم نوع تعمیرات و هم هزینه ای که باید صرف تعمیرات آن شود نیز متفاوت است.

از آنجایی که این روزها استفاده از کامپیوترها خصوصا لپ تاپ ها یک مسئله ی همه گیر و ضروری است بازار کار بسیار خوبی هم  دارد خصوصا در بخش خدمات فنی و تعمیرات. ولی کسی که به عنوان تعمیرکار لپ تاپ تصمیم به فعالیت دارد باید به تمامی جنبه های آن و از جمله ساختار داخلی و معماری لپ تاپ به خوبی  آشنایی داشته باشد و همچنین به خوبی بتواند یک لپ تاپ را عیب یابی و رفع مشکل نماید.

در این خصوص دوره های آموزش تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ نیز در مرکز تعمیرات سونی برگزار می شود که علاقه مندان می توانند با گذراندن این دوره به تعمیرات لپ تاپ مسلط شده و  با به دست آوردن اطلاعات – مهارت و دانش کافی بتوانند به عیب یابی و تعمیرات مدل های مختلف لپ تاپ مشغول شوند.

در این دوره شما به راحتی به تمام جنبه های تعمیراتی از جمله عیب یابی ورفع مشکلات مختلف لپ تاپ ها مسلط شده و خواهی توانست این خرابی ها ومشکلات را برطرف نمایید.در ادامه سرفصل های /اموزش تعمیرات لپ تاپ آورده شده است :

۱ – آشنایی با برندهای محبوب لپ تاپ در بازارهای ایران و جهانی

۲ – آموزش الکترونیک جهت تعمیرات ( الکترونیک کارگاهی )

۳ – آموزش باز و بست کردن صحیح لپ تاپ

۴ – آشنایی با معماری لپ تاپ و آشنایی با اجزای مختلف داخلی

۵ – آموزش عیب یابی مادربرد لپ تاپ

۶ – آموزش عیب یابی مدار پاور لپ تاپ

۷ – آموزش استفاده از دیباگر لپ تاپ

۸ – آموزش عیب یابی مشکلات مربوط به چیپ

۹ – آموزش تعویض قطعات مادر برد لپ تاپ

۱۰ – آموزش رفع مشکلات هنگ کردن و عدم کارکرد صحیح بخش های مختلف

۱۱ – آموزش تعویض ال سی دی لپ تاپ

۱۲ – آموزش رفع مشکلات پنل لپ تاپ

و….

لازم به ذکر است که این دوره به صورت کاملا عملی و در کارگاه های مجهز برگزار میگرد و ویژه ی بازارکار می باشد. جهت اططلاعات بیشتر می توانید تماس بگیرید.

تلفن : ۰۲۱۶۶۹۳۳۲۳۷

آدرس مراجعه »تهران –میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر – کوچه صالحی-نبش درفش -پلاک۱